Contact

Oudvit Jongvit BV

Janssenlaan 10-6
9207 JD Drachten

T: (0512) 548 077 
Algemeen: : info@oudvit.nl 

Consultants: 

Linda Jonker       telefoon:    0850065360  linda@oudvit.nl 
Lisa Rieken        telefoon:    0850065363  lisa@oudvit.nl 
Aukje v/d Weij     telefoon:     0512548077 aukje@oudvit.nl

Administratie
Melissa de Jong  telefoon:   0850065361 melissa@oudvit.nl  
Jessie Mulder     telefoon:    0850065362  jessie@oudvit.nl 

Overig:
Maria Bruining    telefoon:    0850065364  m.bruining@oudvit.nl  

Routebeschrijving

Contactformulier

U kunt ook contact met ons opnemen via onderstaand contact formulier. Vul onderstaande velden zo compleet mogelijk in. Nadat u het contactformulier verstuurd hebt, zullen wij zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Inloggen
Nog niet geregistreerd? Schrijf nu in
Job Search Agent
Maak een Job Search Agent en ontvang nieuwe vacatures per e-mail.